Location : Home > T > TNPW201047R0BETF
TNPW201047R0BETF
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW201047R0BETF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW201047R0BETF RES SMD 47 OHM 0.1 0.4W 2010 802700 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW201047R0BETF RES SMD 47 OHM 0.1 0.4W 2010 697500 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
TNPW201047R0BETF RES SMD 47 OHM 0.1 0.4W 2010 692700 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
TNPW201047R0BETF RES 47.0 OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com