Location : Home > T > TNPW201047R0BEEY
TNPW201047R0BEEY
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW201047R0BEEY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW201047R0BEEY RES 47.0 OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW201047R0BEEY RES SMD 47 OHM 0.1 0.4W 2010 584000 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW201047R0BEEY RES 47.0 OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW201047R0BEEY RES 47.0 OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DZ100-6 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 100W