Location : Home > T > TNPW201036K0BEEY
TNPW201036K0BEEY
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW201036K0BEEY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW201036K0BEEY RES 36.0K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW201036K0BEEY RES 36.0K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TNPW201036K0BEEY RES SMD 36K OHM 0.1 0.4W 2010 1416200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW201036K0BEEY RES SMD 36K OHM 0.1 0.4W 2010 781200 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com