Location : Home > T > TNPW2010360RBEEF
TNPW2010360RBEEF
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW2010360RBEEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW2010360RBEEF RES 360 OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW2010360RBEEF RES 360 OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
TNPW2010360RBEEF 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TNPW2010360RBEEF RES 360 OHM .40W 0.1 2010 8495 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GPC50A Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 50W