Location : Home > T > TNPW201034K0BEEF
TNPW201034K0BEEF
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW201034K0BEEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW201034K0BEEF RES SMD 34K OHM 0.1 0.4W 2010 708500 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW201034K0BEEF RES SMD 34K OHM 0.1 0.4W 2010 603300 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
TNPW201034K0BEEF RES SMD 34K OHM 0.1 0.4W 2010 598500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
TNPW201034K0BEEF RES 34.0K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com