Location : Home > T > TNPW2010309RBEEF
TNPW2010309RBEEF
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW2010309RBEEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW2010309RBEEF RES 309 OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW2010309RBEEF RES 309 OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
TNPW2010309RBEEF 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TNPW2010309RBEEF RES 309 OHM .40W 0.1 2010 6075 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MWS655 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 55W