Location : Home > T > TNPW2010309KBEEF
TNPW2010309KBEEF
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW2010309KBEEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW2010309KBEEF RES 309K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
TNPW2010309KBEEF 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TNPW2010309KBEEF RES 309K OHM .40W 0.1 2010 6000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GSM28-5 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5.1V 28W