Location : Home > T > TNPW20102K80BETF
TNPW20102K80BETF
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW20102K80BETF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW20102K80BETF RES SMD 2.8K OHM 0.1 0.4W 2010 782600 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW20102K80BETF RES SMD 2.8K OHM 0.1 0.4W 2010 677400 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
TNPW20102K80BETF RES SMD 2.8K OHM 0.1 0.4W 2010 672600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
TNPW20102K80BETF RES 2.80K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com