Location : Home > T > TNPW20102K80BEEY
TNPW20102K80BEEY
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW20102K80BEEY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW20102K80BEEY RES SMD 2.8K OHM 0.1 0.4W 2010 793900 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW20102K80BEEY RES 2.80K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW20102K80BEEY RES 2.80K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd