Location : Home > T > TNPW20102K32BETF
TNPW20102K32BETF
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW20102K32BETF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW20102K32BETF RES SMD 2.32K OHM 0.1 0.4W 2010 783600 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW20102K32BETF RES SMD 2.32K OHM 0.1 0.4W 2010 678400 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
TNPW20102K32BETF RES SMD 2.32K OHM 0.1 0.4W 2010 673600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
QPD-60-5 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 60W