Location : Home > T > TNPW201024K0BEEY
TNPW201024K0BEEY
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW201024K0BEEY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW201024K0BEEY RES 24.0K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW201024K0BEEY RES 24.0K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TNPW201024K0BEEY RES SMD 24K OHM 0.1 0.4W 2010 783300 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com