Location : Home > T > TNPW2010226RBEEY
TNPW2010226RBEEY
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW2010226RBEEY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW2010226RBEEY RES SMD 226 OHM 0.1 0.4W 2010 576400 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW2010226RBEEY RES 226 OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW2010226RBEEY RES 226 OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DG120-7 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 12V 120W