Location : Home > T > TNPW2010215RBEEY
TNPW2010215RBEEY
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW2010215RBEEY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW2010215RBEEY RES 215 OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW2010215RBEEY RES SMD 215 OHM 0.1 0.4W 2010 576700 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW2010215RBEEY RES 215 OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW2010215RBEEY RES 215 OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LPS44 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 15V 40W