Location : Home > T > TNPW20101K82BEEF
TNPW20101K82BEEF
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW20101K82BEEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW20101K82BEEF RES 1.82K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
TNPW20101K82BEEF 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TNPW20101K82BEEF RES 1.82K OHM .40W 0.1 2010 7200 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DG120-9 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 120W