Location : Home > T > TNPW20101K50BEEF
TNPW20101K50BEEF
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW20101K50BEEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW20101K50BEEF RES SMD 1.5K OHM 0.1 0.4W 2010 684000 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW20101K50BEEF RES 1.50K OHM .40W 0.1 2010 6400 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TNPW20101K50BEEF RES SMD 1.5K OHM 0.1 0.4W 2010 1313000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com