Location : Home > T > TNPW20101K40BEEY
TNPW20101K40BEEY
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW20101K40BEEY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW20101K40BEEY RES SMD 1.4K OHM 0.1 0.4W 2010 797300 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW20101K40BEEY RES 1.40K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW20101K40BEEY RES 1.40K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd