Location : Home > T > TNPW20101K30BETF
TNPW20101K30BETF
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW20101K30BETF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW20101K30BETF RES SMD 1.3K OHM 0.1 0.4W 2010 786300 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW20101K30BETF RES SMD 1.3K OHM 0.1 0.4W 2010 681100 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
TNPW20101K30BETF RES SMD 1.3K OHM 0.1 0.4W 2010 676300 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
TNPW20101K30BETF RES 1.30K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com