Location : Home > T > TNPW20101K30BEEY
TNPW20101K30BEEY
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW20101K30BEEY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW20101K30BEEY RES SMD 1.3K OHM 0.1 0.4W 2010 907600 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW20101K30BEEY RES 1.30K OHM .40W 0.1 2010 6000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TNPW20101K30BEEY RES SMD 1.3K OHM 0.1 0.4W 2010 802400 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
TNPW20101K30BEEY RES SMD 1.3K OHM 0.1 0.4W 2010 1432600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com