Location : Home > T > TNPW20101K24BETF
TNPW20101K24BETF
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW20101K24BETF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW20101K24BETF RES SMD 1.24K OHM 0.1 0.4W 2010 786500 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW20101K24BETF RES SMD 1.24K OHM 0.1 0.4W 2010 681300 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
TNPW20101K24BETF RES SMD 1.24K OHM 0.1 0.4W 2010 676500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
TNPW20101K24BETF RES 1.24K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VMS-81-7 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 7V 80W