Location : Home > T > TNPW20101K18BEEY
TNPW20101K18BEEY
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW20101K18BEEY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW20101K18BEEY RES SMD 1.18K OHM 0.1 0.4W 2010 908100 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW20101K18BEEY RES 1.18K OHM .40W 0.1 2010 5654 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TNPW20101K18BEEY RES 1.18K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
TNPW20101K18BEEY 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TNPW20101K18BEEY RES SMD 1.18K OHM 0.1 0.4W 2010 802900 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DG160-8 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 15V 160W