Location : Home > T > TNPW201016K0BETF
TNPW201016K0BETF
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW201016K0BETF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW201016K0BETF RES SMD 16K OHM 0.1 0.4W 2010 704000 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW201016K0BETF RES SMD 16K OHM 0.1 0.4W 2010 598800 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
TNPW201016K0BETF RES SMD 16K OHM 0.1 0.4W 2010 594000 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
TNPW201016K0BETF RES 16.0K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com