Location : Home > T > TNPW2010162KBETF
TNPW2010162KBETF
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW2010162KBETF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW2010162KBETF RES 162K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW2010162KBETF RES SMD 162K OHM 0.1 0.4W 2010 692500 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW2010162KBETF RES SMD 162K OHM 0.1 0.4W 2010 587300 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
TNPW2010162KBETF RES SMD 162K OHM 0.1 0.4W 2010 582500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IP2403SA Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 3.3V 3W