Location : Home > T > TNPW201012K0BETF
TNPW201012K0BETF
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW201012K0BETF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW201012K0BETF RES SMD 12K OHM 0.1 0.4W 2010 705300 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW201012K0BETF RES SMD 12K OHM 0.1 0.4W 2010 600100 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
TNPW201012K0BETF RES SMD 12K OHM 0.1 0.4W 2010 595300 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
TNPW201012K0BETF RES 12.0K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com