Location : Home > T > TNPW2010120RBEEF
TNPW2010120RBEEF
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW2010120RBEEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW2010120RBEEF RES 120 OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW2010120RBEEF RES 120 OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
TNPW2010120RBEEF 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TNPW2010120RBEEF RES 120 OHM .40W 0.1 2010 7166 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DG040-G Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 28V 40W