Location : Home > T > TNPW201010K0BEEY
TNPW201010K0BEEY
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW201010K0BEEY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW201010K0BEEY RES SMD 10K OHM 0.1 0.4W 2010 787400 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW201010K0BEEY RES 10.0K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW201010K0BEEY RES 10.0K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd