Location : Home > T > TNPW121049R9BETA
TNPW121049R9BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW121049R9BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW121049R9BETA Thin Film Resistors - SMD 49.9ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW121049R9BETA Thin Film Resistors - SMD 49.9ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TNPW121049R9BETA RES SMD 49.9 OHM 0.1 1/3W 1210 901500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW121049R9BETA RES SMD 49.9 OHM 0.1 1/3W 1210 901500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
TNPW121049R9BETA RES SMD 49.9 OHM 0.1 1/3W 1210 911500 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW121049R9BETA RES SMD 49.9 OHM 0.1 1/3W 1210 1528500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited