Location : Home > T > TNPW121049R9BEEA
TNPW121049R9BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW121049R9BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW121049R9BEEA Thin Film Resistors - SMD 49.9ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TNPW121049R9BEEA RES SMD 49.9 OHM 0.1 1/3W 1210 585400 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW121049R9BEEA RES SMD 49.9 OHM 0.1 1/3W 1210 585400 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
TNPW121049R9BEEA RES SMD 49.9 OHM 0.1 1/3W 1210 595400 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW121049R9BEEA RES SMD 49.9 OHM 0.1 1/3W 1210 1212400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited