Location : Home > T > TNPW121036K5BETA
TNPW121036K5BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW121036K5BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW121036K5BETA Thin Film Resistors - SMD 36.5Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TNPW121036K5BETA RES SMD 36.5K OHM 0.1 1/3W 1210 700600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW121036K5BETA RES SMD 36.5K OHM 0.1 1/3W 1210 700600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
TNPW121036K5BETA RES SMD 36.5K OHM 0.1 1/3W 1210 710600 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW121036K5BETA RES SMD 36.5K OHM 0.1 1/3W 1210 1345900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
TNPW121036K5BETA Thin Film Resistors - SMD 36.5Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com