Location : Home > T > TNPW1210100RBETA
TNPW1210100RBETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW1210100RBETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW1210100RBETA Thin Film Resistors - SMD 100ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TNPW1210100RBETA RES SMD 100 OHM 0.1 1/3W 1210 898000 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW1210100RBETA RES SMD 100 OHM 0.1 1/3W 1210 898000 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
TNPW1210100RBETA RES SMD 100 OHM 0.1 1/3W 1210 908000 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW1210100RBETA RES SMD 100 OHM 0.1 1/3W 1210 1525000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited