Location : Home > T > TNPW1206976RBEEA
TNPW1206976RBEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW1206976RBEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW1206976RBEEA Thin Film Resistors - SMD 976ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW1206976RBEEA N/A 90000 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TNPW1206976RBEEA RES SMD 976 OHM 0.1 1/4W 1206 1327600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com