Location : Home > T > TNPW120693R1BEEA
TNPW120693R1BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW120693R1BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW120693R1BEEA RES 93.1 OHM 1/4W 0.1 1206 3,930 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TNPW120693R1BEEA RES SMD 93.1 OHM 0.1 1/4W 1206 1538700 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW120693R1BEEA Thin Film Resistors - SMD 93.1ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com