Location : Home > T > TNPW1206909KBETA
TNPW1206909KBETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW1206909KBETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW1206909KBETA Thin Film Resistors - SMD 909Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW1206909KBETA RES SMD 909K OHM 0.1 1/4W 1206 902800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW1206909KBETA RES SMD 909K OHM 0.1 1/4W 1206 797600 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
TNPW1206909KBETA Thin Film Resistors - SMD 909Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TNPW1206909KBETA RES SMD 909K OHM 0.1 1/4W 1206 1538100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com