Location : Home > T > TNPW12068K87BETA
TNPW12068K87BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW12068K87BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW12068K87BETA Thin Film Resistors - SMD 8.87Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW12068K87BETA RES SMD 8.87K OHM 0.1 1/4W 1206 1427900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW12068K87BETA RES SMD 8.87K OHM 0.1 1/4W 1206 782600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com