Location : Home > T > TNPW1206681KBEEA
TNPW1206681KBEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW1206681KBEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW1206681KBEEA RES SMD 681K OHM 0.1 1/4W 1206 894400 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW1206681KBEEA Thin Film Resistors - SMD 681Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com