Location : Home > T > TNPW120664K9BEEA
TNPW120664K9BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW120664K9BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW120664K9BEEA RES SMD 64.9K OHM 0.1 1/4W 1206 1308700 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW120664K9BEEA RES SMD 64.9K OHM 0.1 1/4W 1206 679700 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW120664K9BEEA Thin Film Resistors - SMD 64.9Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com