Location : Home > T > TNPW120663K4BETA
TNPW120663K4BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW120663K4BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW120663K4BETA Thin Film Resistors - SMD 63.4Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW120663K4BETA N/A 15000 VISHAY 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
TNPW120663K4BETA RES SMD 63.4K OHM 0.1 1/4W 1206 1548100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW120663K4BETA RES SMD 63.4K OHM 0.1 1/4W 1206 902800 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com