Location : Home > T > TNPW120661R9BETA
TNPW120661R9BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW120661R9BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW120661R9BETA RES SMD 61.9 OHM 0.1 1/4W 1206 1222500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW120661R9BETA RES SMD 61.9 OHM 0.1 1/4W 1206 577200 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW120661R9BETA Thin Film Resistors - SMD 61.9ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com