Location : Home > T > TNPW12065K62BETA
TNPW12065K62BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW12065K62BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW12065K62BETA Thin Film Resistors - SMD 5.62Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW12065K62BETA RES SMD 5.62K OHM 0.1 1/4W 1206 1430100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW12065K62BETA RES SMD 5.62K OHM 0.1 1/4W 1206 784800 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com