Location : Home > T > TNPW120656K2BEEN
TNPW120656K2BEEN
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW120656K2BEEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW120656K2BEEN RES SMD 56.2K OHM 0.1 1/4W 1206 1437500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW120656K2BEEN Thin Film Resistors - SMD 56.2Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com