Location : Home > T > TNPW120641K2BETA
TNPW120641K2BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW120641K2BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW120641K2BETA Thin Film Resistors - SMD 41.2Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW120641K2BETA RES SMD 41.2K OHM 0.1 1/4W 1206 1420400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW120641K2BETA RES SMD 41.2K OHM 0.1 1/4W 1206 905100 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com