Location : Home > T > TNPW12063K16BEEN
TNPW12063K16BEEN
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW12063K16BEEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW12063K16BEEN Thin Film Resistors - SMD 3.16Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW12063K16BEEN RES SMD 3.16K OHM 0.1 1/4W 1206 1452000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com