Location : Home > T > TNPW120636K0BETA
TNPW120636K0BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW120636K0BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW120636K0BETA Thin Film Resistors - SMD 36Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW120636K0BETA RES SMD 36K OHM 0.1 1/4W 1206 1421100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW120636K0BETA RES SMD 36K OHM 0.1 1/4W 1206 905800 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com