Location : Home > T > TNPW120634K8BEEA
TNPW120634K8BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW120634K8BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW120634K8BEEA RES SMD 34.8K OHM 0.1 1/4W 1206 1311800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW120634K8BEEA RES SMD 34.8K OHM 0.1 1/4W 1206 682800 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW120634K8BEEA Thin Film Resistors - SMD 34.8Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com