Location : Home > T > TNPW1206348KBEEN
TNPW1206348KBEEN
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW1206348KBEEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW1206348KBEEN Thin Film Resistors - SMD 348Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW1206348KBEEN Thin Film Resistors - SMD 348Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW1206348KBEEN Thin Film Resistors - SMD 348Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TNPW1206348KBEEN RES SMD 348K OHM 0.1 1/4W 1206 712500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW1206348KBEEN RES SMD 348K OHM 0.1 1/4W 1206 607300 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
TNPW1206348KBEEN Thin Film Resistors - SMD 348Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd