Location : Home > T > TNPW120633R2BEEN
TNPW120633R2BEEN
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW120633R2BEEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW120633R2BEEN RES SMD 33.2 OHM 0.1 1/4W 1206 1244500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW120633R2BEEN RES SMD 33.2 OHM 0.1 1/4W 1206 584500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW120633R2BEEN Thin Film Resistors - SMD 33.2ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com