Location : Home > T > TNPW1206332RBEEN
TNPW1206332RBEEN
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW1206332RBEEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW1206332RBEEN N/A 90000 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TNPW1206332RBEEN Thin Film Resistors - SMD 332ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW1206332RBEEN RES SMD 332 OHM 0.1 1/4W 1206 1233100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com