Location : Home > T > TNPW12062K71BEEA
TNPW12062K71BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW12062K71BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW12062K71BEEA RES SMD 2.71K OHM 0.1 1/4W 1206 1224700 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW12062K71BEEA RES SMD 2.71K OHM 0.1 1/4W 1206 595700 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW12062K71BEEA Thin Film Resistors - SMD 2.71Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com