Location : Home > T > TNPW12062K67BEEA
TNPW12062K67BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW12062K67BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW12062K67BEEA Thin Film Resistors - SMD 2.67Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW12062K67BEEA RES SMD 2.67K OHM 0.1 1/4W 1206 1323500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW12062K67BEEA RES SMD 2.67K OHM 0.1 1/4W 1206 694500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com