Location : Home > T > TNPW12062K15BEEA
TNPW12062K15BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW12062K15BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW12062K15BEEA N/A 90000 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TNPW12062K15BEEA Thin Film Resistors - SMD 2.15Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW12062K15BEEA RES SMD 2.15K OHM 0.1 1/4W 1206 1324400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com