Location : Home > T > TNPW120627K4BEEA
TNPW120627K4BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW120627K4BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW120627K4BEEA N/A 90000 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TNPW120627K4BEEA Thin Film Resistors - SMD 27.4Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW120627K4BEEA RES SMD 27.4K OHM 0.1 1/4W 1206 1313000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com